United Klubovna, to je showcase série koncertů, kterou dal společnými silami dohromady festival United Islands of Prague a hudební médium a movement Klubovna. Každý měsíc přivede speciální tematické večery do dosud nepříliš zavedených pražských klubů a prostor, kde propojí interprety a fanoušky napříč několika žánry.

2. 5. 2024 | Ženy na stage

Poměr, vliv a přesah interpretek na světové i domácí scéně roste, a to je jedině dobře. Závěrečný event jarní části United Klubovna eventů jsme se proto rozhodli věnovat právě jim. Poznejte během jednoho večera tři odlišné tvůrčí i žánrové přístupy interpretek, které vás dokáží svou tvorbou a nasazením pro hudbu upoutat na první poslech. Event proběhne 2. května 2024 v malebném dolním sále krásného klubu Elpíčko na pražské Palmovce. Koncert je součástí klubové noci United Islands.

Těšit se můžete na Sour Bitch, Favorite Obsession a Fae Bestia. Začínáme v 19 hodin.

1.–4. 5. 2024 | United Islands of Prague

United Islands je mezinárodní hudební multižánrový festival, který se koná v Praze už od roku 2004. Festival se každý rok koná bez vstupného a představuje nové hudební objevy. Vedle toho nabízí bohatý nehudební program, který krom zábavy reflektuje aktuální společenská témata. Program festivalu United Islands of Prague se tradičně odehrává v historickém centru na pražských ostrovech. 

Mezi hlavní hvězdy letošního festivalu patří 49th & Main, MC Gey, My Ugly Clementine, Rohony, Baasch, Freaki'n Disco. Doražte! Chybět nebude ani to nejlepší z United Klubovny - vystoupí Glad for Today, Hopes, Cringe Prince a také Anthena Chlebová. VSTUP JE ZDARMA. 

Všechny informace najdete na www.unitedislands.cz

Interpreti
Bitter Season
Bitter Season
YI
YI
Glad For Today
Glad For Today
Jirka Drtil
Jirka Drtil
Sunset Trail
Sunset Trail
Rabies
Rabies
Empty Hall of Fame
Empty Hall of Fame
Martin Matys
Martin Matys
Hyny the Kid
Hyny the Kid
Cringe Prince
Cringe Prince
Aldente
Aldente
Přízvuky
Přízvuky
Athéna Chlebová
Athéna Chlebová
Sour Bitch
Sour Bitch
Favorite Obssesion
Favorite Obssesion
Fae bestia
Fae bestia